Zámek Potštejn, Potštejn

Jarníkova 1, 51743
od 1.950 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Nově zrekonstruovaný barokní zámek rodinného stylu z 18. století Vám nabízí ubytování pro 18 osob v nadstandardně vybavených zámeckých pokojích a luxusních apartmá.

Další informace

Zámecký hotel je svou nevšední atmosférou určen milovníkům romantiky, firmám, ale i rodinám s dětmi. Pokoje jsou umístěny ve druhém patře zámku a jsou zámecky vybaveny. Na zámku se pořádají kongresy, koncerty, školení i firemní večírky. Návštěvníci mohou shlédnout tři prohlídkové okruhy- prohlídku historických interiérů, strašidelné sklepení Bubákov a Pohádkov pro nejmenší nebo navštívit zámeckou cukrárnu.

Snídaně jsou zajišťovány v zámecké cukrárně formou bufetu nebo donáškou na pokoj. Ostatní jídla nabízíme v přilehlé restauraci nebo při objednávce přímo v zámeckém salónku.


Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
3.400 Kč
Dvoulůžkový pokoj
2.400 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.950 Kč
Přistýlka
700 Kč
Snídaně
150 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Masáže
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Pokojový servis non-stop
Připojení k internetu
Služba praní
Společenské prostory
Úschovna kol, lyží
Zahrada

Vybavení pokojů

Trezor
Minibar
WC
Satelit, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Volejbalový kurt
Půjčovna kol
Jezdectví, koně

Okolí

Zámek Potštejn se nachází v centru líbezné vesničky Potštejn v podhůří Orlických hor. Vehlasný Potštejn je znám nejen hradem, který se pyšně tyčí nad širokým okolím, westernovým kempem Vochtánka, dlouhou lipovou álejí podél Divoké Orlice, ale především svojí přírodní malebností a svojí kulturní tradicí. Za dob První Republiky se Potštejn stává kulturním centrem a místem setkání významných literátů. Od roku 1915 do Potštejna přijíždí známé osobnosti literárního pole: spisovatelé, novináři a básníci jako např. Karel Čapek.

Mapa

Velká mapa