Penzion Orlice, Záměl

Záměl 92, 51743
od 250 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Orlice nabízí ubytování v klidném prostředí obce Záměl v Orlických horách. Objekt se nachází mimo hlavní dopravní tepny, přímo u řeky Orlice, a je vhodný pro rodinné rekreace, jednotlivce, školy v přírodě a zájezdy. Najdete nás asi 2 km od Vamberka směr Ústí nad Orlicí.

Další informace

APARTMÁ 1 osoba 1 noc 300 Kč  / 2 noci a více 250 Kč

POKOJE BEZ SOC. ZAŘÍZENÍ 1 osoba 1 noc 250 Kč /  2 noci a více 200 Kč

Ceny

Apartmán
300 Kč
Cena za osobu
250 Kč

Služby

Restaurace
Zahrada
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Kapacita restaurace
60

Restaurace

Nabízíme možnost zajištění plné penze. V naší restauraci s barem si pohodlně sedne až 60 osob. Dále disponujeme salónky pro 25 osob a pro 15 osob a v letních měsících i posezení v zahradní restauracipro 35 osob.

Firemní akce

Možnost využití pro rodinné oslavy, firemní večírky, promoce, svatby, semináře, školení, rauty, předváděcí a prodejní akce a společenské akce (dle dohody např. country bál, posvícení atd.)

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard

Okolí

Sportovní příležitosti: * šipky * sportovní hřiště (cca 100 m) s využitím míčových her * koupání: - v místě řeka Divoká Orlice - bazén ve Vamberku (2 km) * rybolov - řeka Orlice (na povolenky) * cykloturistika, pěší tůry, houbařská sezóna * výlety za památkami v blízkém okolí * v zimě možnost lyžování: - běžky - v okolí - sjezdovky - vleky ve Vamberku (2 km), v Sopotnici (8 km), v Deštném v Orlických horách (25 km - centrum) - bruslení - Rychnov nad Kněžnou (7 km - stadión), v okolí

Mapa

Velká mapa