PENZION ČERNÁ VODA, Orlické Záhoří

2, 51764
od 590 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný Penzion Černá Voda se nachází v klidné části Orlických hor, nedaleko obce Orlické Záhoří. Penzion je obklopen loukami a lesy a je skvělým místem pro cyklistické nebo pěší výlety na hřebeny Orlických hor. Přímo u Penzionu Černá Voda jsou udržovaná  travnatá hřiště pro nejrůznější sportovní aktivity, koupací vodní nádrž s čistou horskou vodou a dětské hřiště. Svým umístěním a zázemím je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou, pro dětské školní pobyty, lyžařské kurzy a jiná sportovní soustředění.

Další informace

V Penzionu Černá Voda je ubytování až pro 44 osob, celkem v 9 pokojích. Každý pokoj má vlastní, nově zrekonstruované sociální zařízení. Parkování je přímo před penzionem.

V létě, na jaře i na podzim je na horách také hezky. Můžete se procházet, nebo vyjet na kole a vydat se na některou z mnoha tras na hřebeny Orlických hor, do údolí Divoké Orlice a na další zajímavá místa v okolí.  Přímo u penzionu je dětské hřiště a pískoviště, koupací nádrž, travnaté hřiště na fotbal, volejbal a jiné sportovní aktivity. Můžete využít také venkovní zastřešené ohniště.

I v zimě se máte na co těšit. 400 metrů od penzionu se nachází Ski Areál Černá Voda, který je skvělý pro rodiny s dětmi, dětské lyžařské kurzy a všechny, kteří mají rádi klidné a bezpečné lyžování bez front. Vedle penzionu také vede udržovaná běžkařská trasa, po které se můžete vydat na běžkách na hřeby Orlických hor i do okolních vesnic na polské i české straně.


Ceny

Cena za osobu
590 Kč
Plná penze
550 Kč
Polopenze
450 Kč
Přistýlka
150 Kč
Snídaně
350 Kč

Včetně polopenze


390,-/dítě 3-12 snídaně. 490,-/dospělý snídaně. 490,-/dítě 3-12 polopenze. 590,-/dospělý polopenze. 570,-/dítě 3-12 plná penze. 670,-/dospělý plná.

Služby

Připojení k internetu
Dětský koutek
Terasa
Parkoviště
Restaurace
Venkovní ohniště / gril
Rodinné pokoje
Společenské prostory
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
44
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
1
Osmi a více lůžkové pokoje
1
Šestilůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Restaurace

V Penzionu Černá Voda vaříme  každý den hotová jídla, pečeme domácí dezerty, točíme pivo, malinovku, vaříme dobrou kávu i čaj a s našimi hosty jsme moc rádi.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Rybolov
Volejbalový kurt
Koupání řeka, jezero
Lyžařská škola

Mapa

Autobus 100m
Velká mapa